Önde gelen oyun monitörü ve BT aksesuarları markalarından biri olan AGON by AOC, yeni oyuncu monitörü olan AOC GAMING Q27G2S/EU'yu duyurdu. Q27G2S/EU modeli geniş bir renk gamı kapsamı için 10 bit IPS panel ile geliyor. 27 inç büyüklüğündeki monitör keskin ayrıntılar için QHD (2560 x 1440) çözünürlüğe ve rekabetçi bir oyun deneyimi için 1 ms tepkime ile 165 Hz yenileme hızına sahip.

AGON by AOC, monitörde keskin görseller ve ölçeklendirme gerektirmeyen 109 ppi'lik piksel yoğunluğu sunuyor. AOC GAMING Q27G2S/EU oyuncu monitörü modern oyun bilgisayarının özellikleriyle uyum sağlamayı hedefliyor. QHD çözünürlüğü ise şu anda Full HD'den çıkmak isteyen, aynı zamanda GPU'ları ile yüksek kare hızları elde etmek isteyen oyuncular için de iyi bir alternatif sunuyor.

AOC GAMING'in Q27G2S/EU modeli, konforlu geniş izleme açıları sunan bir IPS panele sahip. 10 bit renk derinliği ile panel 1,07 milyar renk üretebiliyor ve renk bantlama olmadan (uygulanan görsel içerik ve sıkıştırmaya bağlı olarak) hassas renk geçişleri gösterebiliyor. IPS paneli ayrıca yüksek bir renk gamı kapsamı ve olağanüstü renk doğruluğu da sağlıyor. Bu ay satışa sunulacak monitörün fiyatı ise £279.99 olarak belirlenmiş.


Yorumlar (0)

Henüz buraya yapılmış bir yorum yok

Yorum yapın

  1. Posting comment as a guest. Sign up or login to your account.
0 Characters
Ek Dosyaları (0 / 3)
Konumunuzu Paylaşın

Yeni Videolar

Tüm görüntülere bakın

Online Kullanıcılar

    Henüz görüntülenecek bir üye yok.
Tümünü Görüntüle (0)