Cooler Master eğlencede kullanıcı deneyimini bir adım öteye taşımak için yeni bir trend belirlemeye hazırlanıyor. Bu defa gerçekçi bir eğlence deneyimi için dokunsal hassasiyete sahip yeni oyuncu koltuğu Synk X'i kullanıcılar ile buluşturacak.

 

Cooler Master Synk X, ses dalgalarını titreşimlere dönüştürerek gerçek zamanlı dokunsal geri bildirim sağlıyor. Bu sayede kullanıcılar sanal çevre ve atmosfere daha önce hiç olmadığı kadar dahil olabiliyorlar. Synk X, TV, PC ve oyun konsollarına uyumlu olarak gelecek. Kullanıcılar cihaz uyumluluğu nedeniyle herhangi bir kısıtlama olmaksızın istedikleri cihazı Bluetooth üzerinden seçebilecekler. Ek olarak yerleşik, uzun ömürlü güçlü bir pil ile gelen Synk X'te kullanıcılar çalışma sırasında sandalyeyi prize takılı tutmak zorunda kalmayacaklar.

Cooler Master oyuncu koltuğunda 135º duruşu destekleyen sırtlık, ayarlanabilir kolçaklar ve iki kademeli geri çekilebilir bacak desteği içeren ergonomik tasarım, koltuk yüksekliği, oturma konumu ve yatma açısı için çoklu ayar seçeneği sunuyor. Ses kaynaklarını, titreşim seviyelerini ve kulaklık ses seviyesini seçmek için hepsi bir arada kontrol arayüzü de mevcut.


Yorumlar (0)

Henüz buraya yapılmış bir yorum yok

Yorum yapın

  1. Posting comment as a guest. Sign up or login to your account.
0 Characters
Ek Dosyaları (0 / 3)
Konumunuzu Paylaşın

Yeni Videolar

Tüm görüntülere bakın

Online Kullanıcılar

    Henüz görüntülenecek bir üye yok.
Tümünü Görüntüle (0)