Square Enix, Final Fantasy VII Remake'in tema şarkısıyla süslenen yeni bir hikaye videosunu oyunun hayranları ile paylaştı. Bu videoda oyunun orijinal PS1 versiyonundan Red XIII, Jenova, Scarlet ve Leviathan Summon gibi daha fazla ikonik karakteri görme fırsatı buluyoruz. Cloud'un saçları da pek bir şekil duruyor!

 

Final Fantasy VII Remake unutulmaz karakterleri, hayretlere düşüren hikâyesi ve efsanevi savaşlarıyla akıllara kazınan orijinal oyunun bir tekrar yapımı. Projesinin bu ilk, bağımsız oyununun hikâyesi, ekibin Midgar'dan kaçışını konu alıyor ve orijinal FINAL FANTASY VII'de Midgar'da yaşanan olayları daha derinlemesine işliyor. 

Dünya, gezegenin yaşam gücünü mako enerjisi halinde kontrolü altında tutan bir şirket olan Shinra Electric Power Company'nin hâkimiyetinde. Midgar kentinde, Shinra'nın elit SOLDIER biriminin eski üyesi ve artık bir paralı asker olan Cloud Strife, kendisini bekleyen inanılmaz sonuçtan bihaber, Avalanche isimli direniş grubuna destek oluyor. Ufak bir ertelemeye uğrayan Final Fantasy VII Remake, 10 Nisan 2020'de bir süre PS4 özel oyunu olarak raflardaki yerini alacak.

 

Yorumlar (0)

Henüz buraya yapılmış bir yorum yok

Yorum yapın

  1. Posting comment as a guest. Sign up or login to your account.
0 Characters
Ek Dosyaları (0 / 3)
Konumunuzu Paylaşın

Yeni Videolar

Tüm görüntülere bakın

Online Kullanıcılar

    Henüz görüntülenecek bir üye yok.
Tümünü Görüntüle (0)