NVIDIA, GeForce yazılımı için 442.19 numaralı, WHQL onaylı sürücü paketi yükseltmesini yayımladı. Bu sürüm özellikle yeni çıkan oyunlardan Zombie Army: Dead War 4, Apex Legends Season 4 ve Metro Exodus: Sam's Story için uyumluluk ve performans artışı sunuyor.

 

Bu sürücülerle NVIDIA, maksimum kare hızı ayarını 20 ile 1.000 FPS arasındaki sınırlarla değiştirlmesine izin veriyor. Bu ayarı "NVIDIA Kontrol Paneli> 3D Ayarları> Maksimum Kare Hızı kontrolü" (Maximum Frame Rate control) bölümünde bulmak mümkün. Buna ek olarak VR için yeni bir özellik olan ve bir çerçevenin merkezi bölgesine süper örnekleme yaparak görüntü kalitesini iyileştiren VRSS (VR süper örnekleme) özelliği de sürücüye dahil oluyor.

Hata düzeltmeleri arasında ise; The Witcher 3: Wild Hunt - Blood and Wine'da bir cutscene sırasında gerçekleşen çökme sorunu, SETI@Home deneyiminde "Maxwell" GPU'larında yaşanan sürücü çökmesi (TDR), OBS'nin Call of Duty Modern Warfare'i rastgele durdurması ile düşük gecikme modunda yaşanan DWM çökmesi problemi aşılıyor. Yine bazı SLI + G-Sync yapılandırmalarında yaşanan tekleme sorunu ve "Kepler" GPU'ları ile Doom'da (2016) yaşanan çökme ve NVENC bellek sızıntısı sorunu da gideriliyor.

DOWNLOAD: NVIDIA GeForce Software v442.19 

Yorumlar (4)

This comment was minimized by the moderator on the site

Windows Update servisi benim Windows 10 pro makinaya version 450 diye birşey indirdi geçen hafta

  Alp ÖZDEMİR
This comment was minimized by the moderator on the site

Bu aralar sıkça sapıtıyor gf exp. de dahil windows. nvcleaninstall yapıp yüklersen sorun kalkıyor. Hem araç içerisinde nv cp için windows store giriş zorunluluğu da deaktif edilebiliyor.

  Bahadır
This comment was minimized by the moderator on the site
  Alp ÖZDEMİR
This comment was minimized by the moderator on the site

Sanırım win 10'da insider sürümü kullanıyorsun abi ondandır. Bu sürüm sadece insider için verilmiş.

  Bahadır
Henüz buraya yapılmış bir yorum yok

Yorum yapın

  1. Posting comment as a guest. Sign up or login to your account.
0 Characters
Ek Dosyaları (0 / 3)
Konumunuzu Paylaşın

Yeni Videolar

Tüm görüntülere bakın

Online Kullanıcılar

    Henüz görüntülenecek bir üye yok.
Tümünü Görüntüle (0)