Philips, kavisli monitör ailesini 34-inç büyüklüğündeki yeni 346P1CRH modeliyle genişletiyor. Monitörde 3440x1440 çözünürlüğüne sahip VA panel kullanılıyor. Vesa DisplayHDR 400 sertfikası ile gelen monitörün, 100 Hz yenileme hızı ve 4 ms tepkime süresi de özellikleri arasında yer alıyor.

21:9 Ultra Geniş formatında gelen kavisli, 178/178 geniş görüş açısına sahip. Bu sayede grup çalışmalarının yanı sıra finans, bankacılık ve grafik tasarım gibi profesyonel kullanım da hedeflenmiş. Oyun tutkunları için hızlı ve akıcı bir oynanışı garanti eden Adaptive-Sync teknolojisi de unutulmamış. Bağlantı açısından Philips 346P1CRH'de tüm girişler mevcut. DisplayPort 1.4, HDMI 2.0 ve RJ45 ile donatılmış olan cihaz aynı zamanda yerleşik bir USB-C bağlantı istasyonuna sahip.

Monitörün MultiView teknolojisi sayesinde ise kullanıcılar PC ve dizüstü bilgisayar gibi birden fazla cihazla aynı anda çalışmak için çift bağlantı ayrıcalığından yararlanabiliyorlar. MultiClient entegre KVM anahtarı, iki ayrı bilgisayarı tek bir monitör-klavye-fare ile kontrol etmeye olanak sağlıyor. Tek bir düğmeye basarak kaynaklar arasında geçiş yapmak mümkün. Philips 346P1CRH modelinin fiyatı ise £499 / 589 euro olarak belirlenmiş.

 

Yorumlar (0)

Henüz buraya yapılmış bir yorum yok

Yorum yapın

  1. Posting comment as a guest. Sign up or login to your account.
0 Characters
Ek Dosyaları (0 / 3)
Konumunuzu Paylaşın

Yeni Videolar

Tüm görüntülere bakın

Online Kullanıcılar

    Henüz görüntülenecek bir üye yok.
Tümünü Görüntüle (0)