Sony son yıllarda bildiğiniz üzere oyun dünyasının en prestijli etkinliği olan E3'ü pas geçiyor. PlayStation 5'in bu yıl çıkacağını düşündüğümüzde en azından bu sene Sony'yi E3 2020'de görebileceğimizi düşünüyorduk. Şirketten gelen açıklama ise beklentileri boşa çıkardı. Sony bu sene de E3'de yer almayacak.

Elbette bu Sony'nin etkinlik yapmayacağı anlamına gelmiyor. GamesIndustry.biz'de yer alan habere göre Sony'nin sadece Şubat ayında iki etkinlik yapacağı ve yine yıl içerisinde PlayStation'ın bugününü ve geleceğini sergilemek için birçok etkinliğe ev sahipliği yapmayı planladığı bilgisi yer alıyor.

Yapılan resmi açıklama ise şöyle; "Dünya çapında yüzlerce tüketici etkinliğine katılarak 2020 yılında küresel etkinlikler stratejimize devam edeceğiz. Odak noktamız hayranların PlayStation ailesinin bir parçası olduklarını ve en sevdikleri içeriklere erişebilmelerini sağlamak. PlayStation 4'e gelecek içerikler ve PlayStation 5'in yakında piyasaya sürülmesiyle hayranlarımızla yeni bir kutlama yapmayı dört gözle bekliyoruz."

Yorumlar (0)

Henüz buraya yapılmış bir yorum yok

Yorum yapın

  1. Posting comment as a guest. Sign up or login to your account.
0 Characters
Ek Dosyaları (0 / 3)
Konumunuzu Paylaşın

Yeni Videolar

Tüm görüntülere bakın

Online Kullanıcılar

    Henüz görüntülenecek bir üye yok.
Tümünü Görüntüle (0)