Tesla Avustralya'da Dünyanın en büyük Lithium-Ion pilini yaptı. Daha doğrusu piller topluluğu yarattı. Bu pilin kapasitesi tam 100 MegaWatt yani tam.

100 000 000 watts. Bu da demek oluyor ki Avustralya'da yaklaşık 30 000 ev elektrikler gittiğinde bunun farkına varmayacak :) Tesa bu pili  100 günde hayata geçirdiklerini söylüyor. 

Yorumlar (3)

This comment was minimized by the moderator on the site

Dünyayı kökünden değiştirecek adam. Bunun bir üstü rahmetli Tesla nın kablosuz olarak elektriği tüm dünyaya yayabiliriz fikrini de hayata geçirirse dünyada ki her şey tamamen değişecek. Bunu büyük bir heyecanla bekliyorum.

  Serkan Buyukkaraca
This comment was minimized by the moderator on the site

Yorum yapmak huyum değildir ama sormak istiyorum. Kablosuz ağların canlılara verdiği zarardan haberdar mısın ? Özellikle yeni doğan bebeklerin Wifi 'den bile etkilendiğini biliyor musun ? Birde bunu kablosuz elektrik olanını düşün.... Tesla...

Yorum yapmak huyum değildir ama sormak istiyorum. Kablosuz ağların canlılara verdiği zarardan haberdar mısın ? Özellikle yeni doğan bebeklerin Wifi 'den bile etkilendiğini biliyor musun ? Birde bunu kablosuz elektrik olanını düşün.... Tesla zamanında bunu yapmadıysa bil ki böylesi nedenlerden dolayıdır. Neyse biraz da perde arkasını görmen gerek.

Devamını oku
  Trgt
This comment was minimized by the moderator on the site

@Trgt: Yapılmış bir çalışma var mı WiFi ın sağlık üzerine zararları hakkında? Yoktur diyemem ama vardır diyebilen var mı merak ediyorumç

  Alp ÖZDEMİR
Henüz buraya yapılmış bir yorum yok

Yorum yapın

  1. Posting comment as a guest. Sign up or login to your account.
0 Characters
Ek Dosyaları (0 / 3)
Konumunuzu Paylaşın

Yeni Videolar

Tüm görüntülere bakın

Online Kullanıcılar

    Henüz görüntülenecek bir üye yok.
Tümünü Görüntüle (0)