Comic-Con kapsamında Netflix'in merakla beklenen The Witcher serisi için ilk tanıtımına konuk olmuş ve daha bir meraklanmıştık. Lauren Schmidt Hissrich ise Gamespot'a verdiği röportajda dizinin ilk sezonundan ne bekleneceğine dair konuştu.

Hissrich'e göre, ilk sezon Andrzej Sapkowski'nin çok satan kitap serisinin ilk kitabı olarak kabul edilen kısa öyküler koleksiyonu The Last Wish'a dayanacak. Hissrich, Netflix ile gösteri hakkında ilk konuşmaya başladığında herkes ana hikayeye odaklanacaklarını düşünüyormuş. Fakat kendisi hikaye anlatımı için dünyayı kurmadan bunun zor olacağını düşünmüş.

 

Hissrich ayrıca şovun kitap materyali tükenecek kadar uzun sürse bile CD Projekt RED'in The Witcher oyun serisini kaynak materyal olarak kullanmayacaklarını söylüyor. Ek olarak çok uzun bir vizyon beklediklerini dile getiren Hissrich, 'Her seferinde sadece bir sezonu adapte edebiliyorum ve bunun için çok heyecanlıyım. Geri kalanı şimdiden aklımı patlatıyor.' diyor. Başka bir soruya cevap olarak ise oyunun hayranlarının hangi kaynak materyalden olursa olsun gösteriden hoşlanacağını düşündüğünü de ekliyor.

 

Yorumlar (0)

Henüz buraya yapılmış bir yorum yok

Yorum yapın

  1. Posting comment as a guest. Sign up or login to your account.
0 Characters
Ek Dosyaları (0 / 3)
Konumunuzu Paylaşın

Yeni Videolar

Tüm görüntülere bakın

Online Kullanıcılar

    Henüz görüntülenecek bir üye yok.
Tümünü Görüntüle (0)