31.4 C
İstanbul
21 Temmuz 2024 Pazar
Ana SayfaAppleApple Vision Pro İstanbul Havalimanı D&R'da 4699 Euro'ya (5100USD) Satılıyor.

Apple Vision Pro İstanbul Havalimanı D&R’da 4699 Euro’ya (5100USD) Satılıyor.

D&R’ın İstanbul Havalimanı’ndaki şubesinde Apple Vision Pro’nun 4699 Euro yani yaklaşık 5100 dolara sayılması yabancı yolcuların dikkatini çekiyor. Ve resimler çekip bunu sosyal medyalarında paylaşıyorlar.

Yabancı basında da yer alan haberlerde 3499 dolar olan Apple Vision Pro’nun nasıl olupta İstanbul Havalimanı’nda 5100 dolar olduğunu sorguluyor. Zaten Amerika’da bile pahalı bulunan Apple Vision Pro’nun Türkiye’de 5100USD olduğunu gören yabancılar gözlerine inanamıyor.

Türkiye’de insanlar havalimanlardaki herhangi bir ürün için belirlenen fiyatları yüksekliğini sürekli dile getiriyorlar ancak satıcılarda aynı şekilde havalimanlarında iş yeri açmanın maliyetlerinden yakınıyorlar.

Yabancılara tavsiyemiz; Eğer İstanbul Havalimanı’nda 110TL’ye bir şişe de su satın alırsanız, Apple Vision Pro’nun fiyat etiketini daha kolay sindirebilirsiniz.

HWM
HWMhttps://hardwaremania.com
Yoda is a revered former Jedi Master who spent the last years of his life on Dagobah. The nine-hundred-year-old Jedi master trained Jedi knights for eight centuries.
Benzer İçerikler

Yorum Yap

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz

Haberler

Son Yorumlar

- Advertisment -