31.4 C
İstanbul
21 Temmuz 2024 Pazar
Ana SayfaDonanımRazer, DeathAdder V3 HyperSpeed'i duyurdu

Razer, DeathAdder V3 HyperSpeed’i duyurdu

Razer, ikonik faresi DeathAdder V3 Pro’dan ilham alan ergonomik kablosuz e-spor faresi olan yeni DeathAdder V3 HyperSpeed’i tanıttı. Dünya çapında 20 milyonun üzerinde satışla e-spor topluluğu tarafından sevilen DeathAdder serisi bu modelle gelişmeye devam ediyor.

Razer, DeathAdder V3 HyperSpeed için topluluk ve profesyonel standartları karşıladığından emin olmak için tasarım açıları ve yükseklik ayarlamalarını son derece dikkatli bir şekilde test ettiklerini söylüyor. Bu model üst düzey özellikleri daha erişilebilir bir formatta sunmayı hedefliyor. Razer, DeathAdder V3 HyperSpeed’in satış fiyatı ise 99,99 ABD Doları / 119,99 € olarak belirlenmiş.

Yeni modelde bulunan özellikler şöyle:

Hafif Ergonomi: Yüksek hızda manevra kabiliyeti için yalnızca 55 gr ağırlığında. Bu yeni tasarım profesyonel e-spor oyuncularının katkılarıyla ince ayar yapılan şekliyle DeathAdder V3 Pro’ya göre % 12’den fazla ağırlık azalması sunuyor.

Pürüzsüz Dokunuşlu Dokuya Sahip Ergonomik Tasarım: Uzun oyun seansları için çok önemli olan konfor ve kontrol için optimize edilmiş.

100 Saate Kadar Pil Ömrü: Uzatılmış turnuvalar ve oyun seansları boyunca dayanabilecek uzun ömürlü güç, hızlı şarj için C Tipi bağlantıyla daha da geliştirilmiş.

Razer HyperSpeed ​​Wireless: Rekabetçi oyun için gerekli olan güvenilir, düşük gecikmeli bağlantı sunuyor. Ayrıca ayrı olarak satılan Razer HyperPolling Kablosuz Dongle ile gerçek 8000 Hz kablosuz yoklama hızlarına yükseltilebiliyor.

Razer Optik Fare Anahtarları Gen-3 ve Razer Focus X 26K Optik Sensör: DPI çıkışı ve fare girişinin daha fazla özelleştirilmesi için yeni bir Dinamik Hassasiyet özelliği de dahil olmak üzere, ultra duyarlı eylemler ve kesin doğruluk için gelişmiş bir teknoloji.

Bahadır Yaramış
Bahadır Yaramışhttp://hardwaremania.com
Teknoloji dünyasına her zaman ilgi duyan biriyim. Oyunlarla tanışmam çocukluğumla başladı ve bu aşkım hiç azalmadı. Teknolojiyi yakından takip etmek benim için bir tutku ve problem çözme becerilerimi sık sık oyunlar ve teknoloji projeleri üzerinde kullanıyorum.
Benzer İçerikler

Yorum Yap

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz

Haberler

Son Yorumlar

- Advertisment -