31.4 C
İstanbul
21 Temmuz 2024 Pazar
Ana SayfaEkran KartıIntel Arc 101.5594 Beta sürücüsü yayınlandı

Intel Arc 101.5594 Beta sürücüsü yayınlandı

Intel, A serisi ayrık GPU’lar ve Arc Graphics iGPU’ları için grafik sürücülerinin en son sürümü olan 101.5594 Beta sürümünü yayınladı. Yeni sürücüler, sanal bir masaüstüyle etkileşimde bulunurken yavaş davranış sergileyen Intel Arc GPU’lu Intel Arc A-Serisi ve Intel Core Ultra CPU’lardaki Citrix Workspace uygulaması için bir düzeltme getiriyor.

Arc GPU sürücülerinin 101.5593 Beta sürümü, Final Fantasy XIV: Dawntrail ve The First Descendant oyunları için zaten optimizasyonla geldiğinden başka bir düzeltme veya optimizasyon bu sürümde bulunmuyor. Buna ek olarak No Man’s Sky, Enshrouded, Doom Eternal gibi oyunlar ve Topaz Video AI gibi uygulamalar da dahil olmak üzere Intel Arc A-Serisi grafik kartlarında hâlâ bilinen pek çok sorun yer alıyor. Intel Arc Control Studio’da, HDR yakalama sırasında fare imleci etkinleştirildiğinde kayıt dosyasının bozulması ve sürücüler için program güncellemeleriyle ilgili problemler gibi bilinen sorunlar da hala çözülmüş değil.

DOWNLOAD: Intel Arc GPU Graphics Drivers 101.5594 Beta

Bahadır Yaramış
Bahadır Yaramışhttp://hardwaremania.com
Teknoloji dünyasına her zaman ilgi duyan biriyim. Oyunlarla tanışmam çocukluğumla başladı ve bu aşkım hiç azalmadı. Teknolojiyi yakından takip etmek benim için bir tutku ve problem çözme becerilerimi sık sık oyunlar ve teknoloji projeleri üzerinde kullanıyorum.
Benzer İçerikler

Yorum Yap

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz

Haberler

Son Yorumlar

- Advertisment -