16.5 C
İstanbul
21 Nisan 2024 Pazar
No menu items!
Ana SayfaHaberlerIronsight’ın yeni Front-Line Modu Çıktı - Üstelik Türkçe!

Ironsight’ın yeni Front-Line Modu Çıktı – Üstelik Türkçe!

Gamigo grubunun yan kuruluşu olan Aeria Games tarafından üretilen yeni online shooter oyunu Ironsight artık dört yeni dilde daha oyuncuların karşısına çıkıyor. Dünyanın kısıtlı kaynakları için North Atlantic Federation (NAF) ve Energy Development Enterprise Network (EDEN) arasında Türkçe, Portekizce, İspanyolca ve Lehçe savaşmak artık mümkün! Büyük bir güncelleme paketi ile geliştirilen oyunda; yeni harita, savaş dronu, izleyici modu ve silah yükseltmeleri ile oyuncuların ücretsiz oyun deneyimini genişletiyor.

Yeni Front-Line Modunu kazanmak için takımların haritadaki stratejik noktaları savunması veya ele geçirmesi gerekiyor.  Yeni Downtown (şehir merkezi) haritasında aynı anda 20 oyuncu özel çevrimiçi karşılaşmayla, 10’a karşı 10 takımlar kurabilecek. Yeni harita aksiyon dolu takım mücadelelerinin geniş şehir merkezinde devam etmesini sağlıyor. Yoldan geçen metro hareketli korunma sağlarken, şehir kanyonları ve terkedilmiş caddeler 2025 şehir deneyimini tamamlıyor.

{youtube}https://youtu.be/3fIve558ENM{/youtube}

Hydra, oyunun yeni taktik dronu. Hydra ismi mitolojiden geliyor ve bu isim 180 derece açı ile karşıdan gelen düşmana otomatik ateş etme özelliği ile örtüşüyor. Bu, doğru noktalara yerleştirildiğinde etkili engelleme ateşi sağlayan bir silah. Fakat EMP bombası veya EMP MSGL karşısında zayıflıkları da yok değil. Yeni güncelleme ile silahların seslerininin daha da gerçekçi oluşu oyunun sürükleyiciliğini artırıyor.

Yeni izleyici modu ayrıca oyuncuların serbest kameraları ile pasif olarak savaşları takip etmelerini sağlıyor. Bu özellik diğer avantajları yanında eSpor turnuvalarının canlı yayınlanmasını da kolaylaştırıyor.

Ironsight-Merhale:

·         In-house Iron Engine™: Haritalar, iklim etkileri ve birçok interaktif unsurlar içeriyor.

·         Sürükleyici Çoklu Oyunculu Aksiyon: Dünyada kalan son kaynaklar için savaşın.

·         14 farklı haritada mücadele: Dünyanın farklı bölgelerinde , farklı ortamlarda global    olarak mücadele edin.

·         100’den fazla silah : Keskin nişancı tüfekleri, saldırı tüfekleri veya SMG’ler gibi çok özel silahları kullanın.

·         Düşman oyuncuları ortadan kaldırmak için çeşitli silah ve robotları kullanın. Örneğin, hedeflenebilen EMP füzeleri veya savaş helikopteri

·         Sansasyonel silah skin’leri kazanın ve karakterinizi istediğiniz gibi özelleştirin.

·         Klan Desteği: Oyun içi klanınızı kurun ve sunucunuzu domine edin.

Benzer İçerikler

Yorum Yap

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz

Haberler

Son Yorumlar

- Advertisment -