14.4 C
İstanbul
25 Nisan 2024 Perşembe
No menu items!
Ana SayfaHaberlerMSI GeForce RTX 2060 serisi ekran kartlarını duyurdu

MSI GeForce RTX 2060 serisi ekran kartlarını duyurdu

MSI, Nvidia’nın Turing mimarisini kullanan ve sıradışı performans sergileyen yeni ekran kartlarını duyurdu. Termal tasarımı daha da geliştirilen MSI GeForce RTX 2060 serisi, oyunlarda belirgin performans artışı sunmak amacıyla daha yüksek çekirdek ve bellek saat hızları için optimize edildi. MSI’ın GAMING serisi ekran kartları, oyuncuların MSI’dan bekledikleri mükemmel termal performansı fazlasıyla karşılıyor. 

Sağlam ve keskin bir görüntü ile VENTUS, güvenilir fan tasarımını mükemmel performansla bir araya getiriyor. Bu modeller inanılmaz bir oyun deneyimi yaşamak isteyenlerin tüm ihtiyaçlarını karşılayacak özelliklere sahip.

GeForce RTX 2060 GAMING Z 6G

Tıpkı GeForce RTX™ 2070 GAMING gibi, MSI’ın tanınmış TWIN FROZR teknolojisi 7.nesil ile MSI GeForce RTX 2060 GAMING serisinde de kullanılıyor. GeForce RTX 2060 GAMING için daha da geliştirilen TWIN FROZR 7 tasarımı, 2 adet 9 cm’lik TORX 3.0 fan kullanıyor ve hem geleneksel hem de dağıtıcı fan kanatları sayesinde dev boyutlarda hava akımı oluşturuyor. Geleneksel fan kanatları üzerindeki yeni açılar, gürültüyü azaltırken aynı zamanda daha yoğunlaştırılmış bir hava basıncı üretilmesine olanak tanıyor. Soğutma bloğunun yeni yapısı ise da verimli ısı dağıtımı ile performansı yüksek seviyede tutmaya yardımcı oluyor. Yeni kurşuni ve siyah renkleri de karta entegre edilen Mystic Light RGB renklerinin ortaya çıkmasını sağlıyor. Güncellenen ve geliştirilen MSI Mystic Light yazılımı ile LED ışıklandırmalı bileşenlerinizi her zamankinden daha rahat kontrol edebilirsiniz.

GeForce RTX 2060 VENTUS 6G OC

Şık siyah/gümüş renkleri ve çift fanlı tasarımı ile MSI GeForce RTX 2060 VENTUS 6G OC, hem oyuncular, hem de farklılık arayan kasa modcuları için mükemmel seçim. Yeni çift fanlı termal tasarımına,MSI’ın klasik TORX 2.0 fanı da dahil. Böylece gelişmiş soğutma performansı için yoğunlaştırılmış bir hava basıncı üretiliyor. Doğrudan temas eden soğutma boruları sayesinde sıcaklık grafik işlemciden soğutma bloğuna daha hızlı ve daha verimli olarak aktarılıyor.

 

GeForce RTX 2060 AERO ITX 6G OC

En fazla 175mm uzunluğundaki AERO ITX modeli, ufak boyutlarına rağmen performans anlamında ailenin diğer modelleri ile aynı güçlü performansa sahip. Yeni Z390I GAMING EDGE AC anakarta mükemmel uyum sağlayan bu ekran kartı, ufak form faktörlü oyun sistemleri ve HTPC’ler için ideal bir seçim. AERO ITX model, yüksek performanslı tek fan ve çift soğutma borusuna sahip kompakt yapıdaki soğutma bloğu tasarımı ile ısı giderimini optimize edebiliyor. Tüm bu bileşenler son derece şık görünümlü siyah-beyaz bir kart ve karbon detaylar üzerine yerleştirildi. Ufak bir yapı içinde bile mümkün olduğunca sessiz kalmak son derece önemli.

Benzer İçerikler

Yorum Yap

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz

Haberler

Son Yorumlar

- Advertisment -