19.2 C
İstanbul
25 Nisan 2024 Perşembe
No menu items!
Ana SayfaHaberlerMSI yeni GeForce GTX 1660 Ti serisi ekran kartlarını duyurdu

MSI yeni GeForce GTX 1660 Ti serisi ekran kartlarını duyurdu

MSI, Nvidia’nın Turing mimarisine sahip sıradışı performanslı yeni ekran kartları serisini duyurdu. 

Mükemmel soğutma çözümleri ile MSI GeForce GTX 1660 Ti serisi çok daha yüksek çekirdek ve bellek hızları ile oyunlarda performansı arttırıyor. MSI’ın GAMING serisi oyun deneyimi ve termal çözümlerde oyuncuların MSI’dan bekledikleri yüksek performansı fazlasıyla karşılıyor. Sağlam ve keskin bir tasarımla ARMOR ve VENTUS ekran kartları güçlü çift fanlı soğutma yeteneklerini üstün bir verimlilikle sergiliyor. Turing mimarisinin gücünü ufak bir kasa içinde deneyimlemek isteyen kullanıcılar için ise AERO ITX harika bir tercih. Bu kapsamlı seri ile aklınıza gelebilecek her sistem için bolca seçenek mevcut.

GeForce GTX 1660 Ti GAMING X 6G

MSI RTX 20 serisi ile kazandığı birçok ödülün ardından, MSI’ın efsanevi TWIN FROZR termal tasarımının 7.neslinde termal tasarım daha da geliştirildi ve şimdi MSI GeForce® GTX 1660 Ti GAMING serisini soğutmak için MSI’ın patentli TORX 3.0 fanlarından iki adet kullanıyor. Bu benzersiz fan tasarımının avantajı, iki farklı kanat tipi ile muazzam bir hava akımı oluşturması. Geleneksel kanatlar yeni profil sayesinde hava akımını daha yüksek bir basınçla yoğunlaştırırken aynı zamanda gürültüyü de azaltıyor.  Özelleştirilmiş soğutma bloğu, ısıyı verimli bir şekilde soğuruyor ve daha düşük sıcaklık sayesinde daha yüksek bir performans elde ediliyor. Agresif, kurşuni gri/siyah bir görünüm ile kart üzerine entegre edilen Mystic Light RGB çok daha belirgin hale geliyor. Geliştirilen MSI Mystic Light yazılımı ise artık LED ışıklandırmalı bileşenlerinizi kontrol etmek çok daha kolay.

GeForce GTX 1660 Ti ARMOR 6G OC

MSI GeForce® GTX 1660 Ti ARMOR 6G OC, çift fanlı termal tasarımın getirdiği güçlü soğutma geleneğini sürdürüyor. Bu konsepti yepyeni bir seviyeye taşıyan yeni ARMOR dizaynı, ağır metal görünümü ile güncellendi. ARMOR 2X termal tasarımı, son derece beğeni toplayan TORX 2.0 fanları ile daha yoğunlaştırılmış hava akımı ve hava basıncı sayesinde güçlü bir ısı giderimi sağlıyor. Doğrudan temas eden soğutma boruları, grafik işlemciden gelen ısıyı hızlı ve etkili bir şekilde uzaklaştırırken MSI’ın Zero Frozr teknolojisi ile web tarayıcısı ya da hafif oyunlar gibi yüksek güç gerektirmeyen durumlarda fanlar tamamen durarak sistemi tamamen sessiz hale getiriyor.

GeForce GTX 1660 Ti VENTUS XS 6G OC

Şık bir siyah-beyaz dizaynı ve endüstriyel keskin çizgileri ile MSI GeForce® GTX 1660 Ti VENTUS XS 6G OC, popüler VENTUS dizaynının daha ufak bir versiyonu. Yeni çift fanlı termal tasarımında kullanılan TORX 2.0 fanlar, daha gelişmiş bir soğutma sağlamak için konsantre ve yüksek bir hava basıncı üretiyor. Doğrudan temas sayesinde GPU üzerindeki ısı soğutma bloğuna çok daha hızlı bir şekilde ulaşarak termal verimliliği arttıryor. Arka plakanın şık fırçalı yüzeyi ise bu karta son bir görsel dokunuş katıyor.

GeForce GTX 1660 Ti AERO ITX 6G OC

Maksimum uzunluğu 178mm olan GTX 1660 Ti AERO ITX, ufak boyutuna rağmen performans açısından daha büyük modeller ile boy ölçüşebilecek güçte. Yeni Z390I GAMING EDGE AC anakartla mükemmel uyum sağlayan bu kart, ufak boyutlu oyun sistemleri ve HTPC’ler için ideal. AERO ITX modeli üzerinde yüksek performanslı tek fanlı bir soğutma sistemi ve yine ufak bir soğutma bloğu mevcut. Verimli soğutma boruları ile özel olarak optimize edilen ısı dağılımı sayesinde sessiz çalışıyor. Son derece şık siyah-beyaz dizaynı, karbon unsurlarla zenginleştirildi.

Benzer İçerikler

Yorum Yap

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz

Haberler

Son Yorumlar

- Advertisment -