20.4 C
İstanbul
23 Nisan 2024 Salı
No menu items!
Ana SayfaHaberlerNeverwinter: The Heart of Fire‘ın şimdi Xbox One ve PS4'te

Neverwinter: The Heart of Fire‘ın şimdi Xbox One ve PS4’te

Önde gelen ücretsiz MMORPG yayıncısı Perfect World Europe B.V., Cryptic Studios ile, Acquisitions Incorporated’i içeren Neverwinter: The Heart of Fire‘ın şimdi Xbox One ve PlayStation 4 platformlarında yayında olduğunu bugün duyurdu.

Penny Arcade kurucuları Jerry Holkins ve Mike Krahulik’in, Forgotten Realms’te geçen ücretsiz D&D MMORPG oyunu için kaleme aldığı son campaign’de, popüler Acquisitions Incorporated karakterleri Omin Dran, Jim Darkmagic ve Walnut Dankgrass (sırayla seslendirenler: Holkins, Krahulik ve Amy Falcone) yer alıyor. Tamamen yeni bir campaign oyunculara, stajyerlikten dört başı mamur bir üye olmaya varan yolculuklarında meşhur macera şirketine katılma fırsatını tanıyor.

{youtube}https://youtu.be/jxMB9k3oQqA{/youtube}

The Heart of Fire’ın içeriğine seviye 15’ten itibaren erişilebilecek ve modül seviyelere yayılan görevler içerecek. Acquisitions Incorporated’ın kendine münhasır mizahının her yerine işlediği bu modül, maceracıları ona ismini veren Heart of Fire’ı, Dungeons & Dragons’ın geçmişinden bir eseri, vahşi bir campaign’de aramaya davet ediyor. Omin ve Jim’in verdiği (tabi ki ücreti düşük olan) görevlerde bir Beholder fuarına kılık değiştirerek sızmak, dağ ebadında bir devin isteklerini şirket zeplininin içinde gerçekleştirmek ve tamamen yeni bir oyun sonu skirmish’inde, Manycoins Bank’ın soyulmasına engel olmak var.

Acquisitions Incorporated’in Protector’s Enclave’deki yeni meskeni, oyunculara yenilenen meslek sistemi için bir merkez olarak atölye sahibi olmalarını mümkün kılıyor. Bu modüldeki diğer güncellemeler arasında dengeleme değişiklikleri, zindan sandıkları ve loot deneyiminde geliştirmeler var. Bu güncellemelerin ayrıntılarını aşağıda bulabilirsiniz:

  • The Heart of Fire Hikayesi – Popüler Penny Arcade oyunlarının ve gaming kültürü temalı online çizgi romanının arkasındakiler, en yeni Acquisitions Incorporated hikayesini de kaleme aldı. Meşhur maceracı şirketinin üyesi olup Omin Dran (Jerry Holkins), Jim Darkmagic (Mike Krahulik) ve Walnut Dankgrass (Amy Falcone) ile birlikte, ne idüğü belirsiz etkinliklerle iştigal edin.
  • Yeni Campaign: Acquisitions, Incorporated – Şirket zeplinine binip 11 gözlü canavarlar gibi giyinerek gökyüzünde uçmak değil sadece. En yeni campaign oyuncuyla birlikte seviye atlıyor, yeni nimetler ve yeni oyun sonu Skirmish’ine erişim kazandırmasıyla ön plana çıkıyor.
  • Yeni Skirmish: Manycoins Bank Heist – Acquisitions Incorporated’deki stajyerlik aşamasını tamamlayan oyunculara, Manycoins Bank kasasını Zhentarim’lere karşı savunma fırsatı, pardon, görevi verilecek. Protector’un maaşını koruma karşılığında iyi bir ödeme alacaklarına kuşku yok.
  • Mesleklerde Revizyon – Seven Suns Coster Market bazı maceracıların ekonomi sanatındaki becerisini takdir ediyor. Artık, seviye 20’den itibaren oyuncular atölye sahibi olabilir, kaynak toplamak için artisan tutabilir ve elden geçirilmiş, daha kişiselleştirilmiş meslek sisteminde eşya üretebilirler.
  • Salvage ve Dungeon End Chest Değişiklikleri – Ödül olarak verilen Astral Diamond’lar değişti! Çok arzulanan para biriminden kazanırken oyun içeriğini tamamlayın. Dungeon Chest Key andık artık açmak için gerekmeyecek ve zindan sonunda ücretsiz olarak yeniden zar atmak için token’a çevrildiler. Bu Astral Diamond’larla da yapılabilir. Son olarak da, Salvage özelliği bu güncellemeyle kaldırıldı.
  • Class Dengeleme Güncelemeleri – Oyunu herkes için daha eğlenceli hale getirmek ve sınıflar arası dengeyi sağlama çalışmalarımızı sürdürerek sınıf güçlerine ve genel dengeye çeşitli değişiklikler yapıldı. Yama notları ve ayrıntılı bilgi için Neverwinter bloguna göz atın.
  • Loot Deneyimi Geliştirmeleri– Forgotten Realms’te toplanan loot’un çoğu artık oyuncu yaklaştığı an otomatik olarak envanterine ekleniyor. Need/Greed zarları gerektiğinde yine çıkacak. Daha az hazine (satıcı loot’u) düşücek ve başka az istenen loot’lar artık düşmeyecek.
Benzer İçerikler

Yorum Yap

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz

Haberler

Son Yorumlar

- Advertisment -