14.4 C
İstanbul
25 Nisan 2024 Perşembe
No menu items!
Ana SayfaHaberlerXIGMATEK'in özel oyuncu kasası ZEUS bu defa beyaz renk ile geliyor

XIGMATEK’in özel oyuncu kasası ZEUS bu defa beyaz renk ile geliyor

XIGMATEK‘in birinci sınıf malzeme kullandığı yeni kule tipi oyuncu kasası serisi ZEUS bu defa beyaz renkte, Arctic ile karşımızda. ZEUS Arctic’in üç tarafı temperlenmiş cam panellerle kaplanmış ve hemen hemen her tarafında sökülebilir panellere yer verilmiş.

ZEUS Arctic Edition ile alışılmış tasarımın dışına çıkılarak poligonal bir yerleşim düzeni kullanılmış. Bu sayede anakart tepsisinin yerleşimi yan bir açıyla yönlendirilerek daha fazla yönden aktif hava akışı alınması sağlanmış. Kasada standart ATX veya daha küçük anakartlara destek veriliyor. Yine 32 cm uzunluğa kadar ekran kartlarına ve 16 cm yüksekliğe kadar CPU soğutucusu kullanımına da olanak veriliyor.

XIGMATEK ZEUS‘da üst panelin hemen altında iki adet 2,5 inç sürücü yuvası, bir adet 3,5 inç sürücü ve anakart tepsisinin arkasına da bir adet 2,5 inç sürücü yuvası yerleştirilmiş.

Soğutma seçeneklerinde ise 360 mm x 120 mm radyatörlere destek sunan üç adet 120 mm ön fan girişi, yine 360 mm x 120 mm ölçülerinde bir başka radyatör yeri sunan üç adet de 120 mm üst egzoz fan yeri konulmuş. Buna ek olarak yukarı bakan arka panelde 120 mm bir adet egzoz ve aşağıya bakan arka panelde de yine bir adet daha 120 mm egzoz fan yeri unutulmamış.

Ön panel bağlantıları arasında ise iki adet USB 3.1 A tipi bağlantı noktası ve kulaklık/mikrofon jaklarına yer verilmiş. Kasanın fiyatı konusunda ise henüz bir bilgi yer almıyor.

Benzer İçerikler

Yorum Yap

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz

Haberler

Son Yorumlar

- Advertisment -