20.3 C
İstanbul
23 Haziran 2024 Pazar
Ana SayfaKonsolCall of Duty: Black Ops 6'nın Gamepass ile geleceği kesinleşti

Call of Duty: Black Ops 6’nın Gamepass ile geleceği kesinleşti

Geçtiğimiz günlerde kısa videolar ile görücüye çıkan Call of Duty: Black Ops 6 hakkında detaylar dün gece gerçekleşen Xbox Showcase sunumunda duyuruldu. Oyun 25 Ekim 2024’te çıkacak ve ilk gün Gamepass ile birlikte sunulacak. Oyunun ön siparişe açılan fiyatı ise 1999 lira olarak belirlenmiş. Call of Duty: Black Ops 6’nın kapladığı alan ise tam 309GB olacak.

Oyunun çok oyunculu modları arasında 16 yeni haritada gerçekleşecek klasik 6’ya 6 ve 2’ye 2 maçlar yer alacak. Buna ek olarak yepyeni iki haritada yaşayan ölü akınlarına karşı koyacağımız, oyuncu kitlesinin favorisi olan Raunt Bazlı Zombi Modu da geri dönüyor.

Call of Duty: Black Ops 6, Körfez Savaşı’nın manşetleri süslediği sıralarda gizli ve esrarengiz bir gücün CIA’nin en üst kademelerine sızarak direnen herkesi hain olarak yaftalaması ve bir zamanlar kendilerini kahraman olarak gören ülkelerinden ve teşkilatlarından aforoz edilen Black Ops Veteranı Frank Woods ve ekibinin hedef tahtasına girmelerini konu alıyor.

Black Ops 6 yeni mekanikleri de oyunculara sunacak. Bunlardan en dikkat çekeni ise şu ana kadarki en akıcıı Call of Duty hareket kabiliyeti sistemi olarak nitelenen muharebede kolaylıkla her yöne art arda manevra yapma imkânı tanıyan özellik yer alıyor.

Bahadır Yaramış
Bahadır Yaramışhttp://hardwaremania.com
Teknoloji dünyasına her zaman ilgi duyan biriyim. Oyunlarla tanışmam çocukluğumla başladı ve bu aşkım hiç azalmadı. Teknolojiyi yakından takip etmek benim için bir tutku ve problem çözme becerilerimi sık sık oyunlar ve teknoloji projeleri üzerinde kullanıyorum.
Benzer İçerikler

3 YORUMLAR

  1. Yaklaşık beş ay var.

    Eğer Mehmet Şimşek sözünü tutarsa şimdiden almanın anlamı yok. 2000TL yi faize koyup beklemek lazım. Ama ekonomi böyle gitmez, dolar mutkala değerlenir diyorsanız bugünden almak lazım 🙂

Yorum Yap

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz

Haberler

Son Yorumlar

- Advertisment -