21.4 C
İstanbul
23 Haziran 2024 Pazar
Ana SayfaOyunFallout 76, Yeni Güncellemesi Skyline Valley ile Haritayı Genişletiyor

Fallout 76, Yeni Güncellemesi Skyline Valley ile Haritayı Genişletiyor

Fallout 76'nın yeni güncellemesi Skyline Valley, Haziran'da Shenandoah Vadisi'nde yeni bir Vault ve elektrikli Ghoul'larla genişleyecek haritasıyla geliyor.

Fallout 76, Haziran ayında yayınlanacak olan yeni güncellemesi Skyline Valley ile oyunculara büyük bir harita güncellemesi, yeni bir Vault ve yeni bir düşman türü sunacak. Oyunun haritası, Virginia’nın Shenandoah Vadisi’ne doğru genişleyecek ve oyuncular burada tamamen Ghoul’lar tarafından işletilen Vault 63 ile karşılaşacak. Ghoul’lar, oyunun orijinal nükleer felaketinden sağ kurtulan ancak zamanla mutasyona uğrayarak değişime uğramış insanlar veya onların soyundan gelenlerdir. Skyline Valley’de, Vault 63’ün sakinleri elektrik yüklü Ghoul’lar olan Kayıplar olarak adlandırılıyor. Bunlar arasında dost ya da düşman olabilecek karakterler bulunuyor.

Amazon Prime Video’da 10 Nisan’da başlayan Fallout TV dizisi, Fallout 76 ve Fallout 4 oyunlarında oyuncu sayısında bir artışa yol açtığı gibi, popüler mod sitesi NexusMods’ta trafik sorunlarına neden olmakla da suçlanıyor. Yapılan duyuruda, Fallout 76’nın tüm oyuncular için “seviye fark etmeksizin” içerik sunmaya devam edeceği belirtiliyor. Bu, TV dizisinin lansmanından bu yana oyuna her geçen gün ilgi daha da büyümüştü.

Benzer İçerikler

Yorum Yap

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz

Haberler

Son Yorumlar

- Advertisment -