21.4 C
İstanbul
23 Haziran 2024 Pazar
Ana SayfaOyun GTA 6 World Events Deneyimi Daha Önce Hiç Olmadığı Şekilde Sarsma Vaad...

 GTA 6 World Events Deneyimi Daha Önce Hiç Olmadığı Şekilde Sarsma Vaad Ediyor

Sızdırılan GTA 6 World Events’in küçük bir kısmı oyunun son versiyonunda uygulansa bile serinin en son oyununun açık dünya deneyimini önemli ölçüde sarsmayı vaat ediyor.

Birkaç gün önce RedBandit, Harita Projesini referans alarak YouTube’da oyundan sızdırılan bazı Dünya Olaylarını, bunların neler içerebileceğini ve hatta haritada nerede gerçekleşebileceğini analiz eden çok ilginç bir video paylaştı. Her ne kadar RedBandit çoğunlukla spekülasyon yapsa da, serideki geçmiş kayıtlar göz önüne alındığında bazı yaklaşımları son derece makul görünüyor; bu yüzden son oyunun olaylarının YouTuber’ın tahmin ettiği kadar çeşitli ve ilginç olacağını umuyoruz.

GTA 6’nın tanıtım fragmanının yayınlanmasının ardından Rockstar Games, tüm zamanların en çok beklenen oyunlarından biri hakkında sessiz kaldı ancak oyun hakkında daha fazla bilgi yakında gelebilir. Geçen hafta , oyunun Resmi Web Sitesi ekran görüntüleri için yeni yer tutucularla güncellendi ve bu da yeni bilgilerin gelebileceğini düşündürdü.

GTA 6 şu anda PC, PlayStation 5, Xbox Series X ve Xbox Series S için geliştirilme aşamasındadır ve dünya çapında 2025 yılında piyasaya sürülmesi planlanmaktadır. Oyunla ilgili daha fazla bilgi gelir gelmez size oyun hakkında daha fazla bilgi vereceğiz, bu nedenle en son haberler için bizi takip etmeye devam edin.

HWM
HWMhttps://hardwaremania.com
Yoda is a revered former Jedi Master who spent the last years of his life on Dagobah. The nine-hundred-year-old Jedi master trained Jedi knights for eight centuries.
Benzer İçerikler

Yorum Yap

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz

Haberler

Son Yorumlar

- Advertisment -