32.9 C
İstanbul
21 Temmuz 2024 Pazar
Ana SayfaKonsolKunitsu-Gami: Path of the Goddess'ın demosu yayınlandı

Kunitsu-Gami: Path of the Goddess’ın demosu yayınlandı

Capcom tamamıyla yeni bir konsepte sahip strateji-aksiyon oyunu Kunitsu-Gami: Path of the Goddess’ın demosunu hem PC hem de konsol oyuncuları için yayınladı. Demoda herhangi bir süre kısıtlaması yer almıyor ve üç bölüm sonrasında çok daha zor olan extra bir bölüm daha oynanabilir hale geliyor.

Oyunda Soh rolünü üstleniyoruz ve ilahi güçlere sahip Bakire Yoshiro ile birlikte köyleri kirlilikten arındırmak ve temizlemek için mücadele ediyoruz. Oyun “dans eden kılıçların” heyecan verici aksiyonunu, her köyü temizleme yolculuğunuzda hangi köylülerin size katılacağına karar verme stratejik unsurlarıyla birleştiriyor. Gündüzleri savaşa hazırlanrken geceleri ise köyleri, dağların kötü ruhlarından (“The Seethe”) korumaya çalışıyoruz.

Gün boyunca oyuncular köyleri keşfedecek, kirlilikleri temizleyecek ve savaşta onlara katılabilmeleri için köylüleri kurtaracaklar. Ayrıca The Seethe’nin gece saldırılarına karşı kendilerine avantaj sağlayacak mekanizmaları da onarabilecekler. Oyunda köylülere, onlara farklı güçler kazandıracak farklı maskeler verebiliyoruz. Köylülerinizi yakın muharebede üstün kılmak veya onları uzun menzilli silahlarla donatmak tamamen bizim elimizde.

Oyunun PC sürümü Denuvo kopya korumasını kullanacak. Capcom’un açıkladığı resmi PC sistem gereksinimleri ise şöyle; PC oyuncularının en az 8 GB RAM’li Intel Core i5-7500 veya AMD Ryzen 3 1200 bir işlemci ile NVIDIA GeForce GTX 1050 Ti veya AMD Radeon RX 560 bir ekran kartına ihtiyaçları olacak. Intel Core i7-7700 veya AMD Ryzen 5 2600 ayarında bir işlemci, 16 GB RAM ile NVIDIA GeForce GTX 1070 veya AMD Radeon RX 5700 ayarında bir ekran kartı ise önerilen gereksinimler arasında yer alıyor. Oyunun Ray Tracing efektlerini destekleyeceğini de belirtmekte fayda var. Kunitsu-Gami: Path of the Goddess, 19 Temmuz’da raflarda olacak.

Bahadır Yaramış
Bahadır Yaramışhttp://hardwaremania.com
Teknoloji dünyasına her zaman ilgi duyan biriyim. Oyunlarla tanışmam çocukluğumla başladı ve bu aşkım hiç azalmadı. Teknolojiyi yakından takip etmek benim için bir tutku ve problem çözme becerilerimi sık sık oyunlar ve teknoloji projeleri üzerinde kullanıyorum.
Benzer İçerikler

Yorum Yap

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz

Haberler

Son Yorumlar

- Advertisment -