15.7 C
İstanbul
21 Mayıs 2024 Salı
Ana SayfaOyunNo Rest for the Wicked, 18 Nisan'da çıkacak

No Rest for the Wicked, 18 Nisan’da çıkacak

Moon Studios, yaklaşan aksiyon RPG oyunları No Rest for the Wicked’in 18 Nisan’da Steam’de Erken Erişim’e geleceğini ve daha sonraki bir tarihte ise PlayStation 5, Xbox Series ve PC’de tam lansmanının yapılacağını duyurdu. No Rest for the Wicked tamamıyla el çizimiyle oluşturulmuş tablo vari etkileyici grafiklere sahip ve kesinlikle başka bir Diablo veya Path of Exile klonu gibi gözükmüyor.

Yapımcı oyunda görülen her şeye erişileceğini söylüyor ve boss dövüşleri ile çok çeşitli silahların yer alacağının müjdesini de veriyor. Her benzersiz silahın, diğerlerinden ayrılan farklı istatistikleri ve büyüleri olacak. Üstelik her silahta komboların kilidini açan farklı rünler bulunacak. Oyun aynı zamanda The Legend of Zelda: Breath of the Wild’dan ilham alan bazı ömzellikleri de beraberinde getireceğe benziyor. Örneğin oyuncular kendilerini iyileştirmek için yemek pişirebilecekler. Oyunun hem solo hem de co-op modlarını (dört oyuncuya kadar) destekleyeceğini de belirtmekte fayda var.

Bahadır Yaramış
Bahadır Yaramışhttp://hardwaremania.com
Teknoloji dünyasına her zaman ilgi duyan biriyim. Oyunlarla tanışmam çocukluğumla başladı ve bu aşkım hiç azalmadı. Teknolojiyi yakından takip etmek benim için bir tutku ve problem çözme becerilerimi sık sık oyunlar ve teknoloji projeleri üzerinde kullanıyorum.
Benzer İçerikler

Yorum Yap

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz

Haberler

Son Yorumlar

- Advertisment -