14.7 C
İstanbul
21 Mayıs 2024 Salı
Ana SayfaMobilSamsung amiral gemilerine neden 7 yıl destek veriyor?

Samsung amiral gemilerine neden 7 yıl destek veriyor?

Galaxy S24 serisinin piyasaya sürülmesiyle Samsung, seri için hem işletim sistemi hem de güvenlik güncellemeleri olmak üzere 7 yıllık yazılım desteği taahhüdünde bulundu. Samsung ilk değildi; Google, Pixel 8 serisine 7 yıl süre sözü vermişti ancak OnePlus, 5 yılın ötesindeki her şeyin yalnızca kaynak israfı olduğuna inanıyor.

Samsung Başkan Yardımcısı Nicholas Porter Samsung’un tüketici geri bildirimleri analizi, desteği genişletmenin akıllı telefona daha fazla değer kattığını ortaya çıkardığını söylüyor. Bu elbette, bakım için gereken genel giderin buna değmesini sağlayacak kadar bir değer.

Samsung’un araştırması, insanların son zamanlarda telefonlarını daha uzun süre kullanma eğiliminde oldukları ve üreticilerin yazılım desteğini genişletmelerinin mantıklı olduğu sonucuna vardı.

Son olarak Samsung, bazı insanlar eklenen desteği umursamasa bile, telefonlarının gelişmiş güvenliğinden ve yıllarca devam eden akıcılığından yararlanacaklarına ve sonunda daha iyi bir kullanıcı deneyimine sahip olacaklarına inanıyor.

Samsung, en yeni A serisi telefonları Galaxy A55 ve Galaxy A35 için 5 yıllık destek sunuyor . Ancak şirket, en son amiral gemilerindeki donanımın 2031’de hala kullanılmaya değer olacak kadar geleceğe yönelik olduğuna inanıyor.

HWM
HWMhttps://hardwaremania.com
Yoda is a revered former Jedi Master who spent the last years of his life on Dagobah. The nine-hundred-year-old Jedi master trained Jedi knights for eight centuries.
Benzer İçerikler

Yorum Yap

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz

Haberler

Son Yorumlar

- Advertisment -