14.7 C
İstanbul
21 Mayıs 2024 Salı
Ana SayfaMobilSamsung Galaxy Z Fold 6 rejim yapıyor

Samsung Galaxy Z Fold 6 rejim yapıyor

Samsung Galaxy Z Fold 6 lansmanına yaklaşıyoruz ve söylentilere inanılırsa biraz erken gelebilir. Bu nedenle, daha detaylı özelliklerin ortaya çıkmaya başlaması şaşırtıcı değil. X’te bazı önemli detayları ortaya çıkarken, olası boyutlar dahil olmak üzere ayrıntılar şekilleniyor.

DSedikodulara göre telefonun katlanmamış kalınlığı 5.6 mm ve katlanmış kalınlığı 12.1 mm olmalı. Katlanmış ve katlanmamış durumunda Galaxy Z Fold 5 sırasıyla 6.1mm ve 13.4mm idi, bu da bu yıl daha ince bir telefon aldığımız anlamına geliyor. Ayrıca, Pixel Fold (5.8mm ve 12.1mm) ve OnePlus Open (5.8mm ve 11.7mm)’a oldukça yakın. Ağırlığı iddiaya göre 239 gram ve bu ağırlık, hem Z Fold 5 (253g) hem de Pixel Fold (283g)’tan daha hafif. Ancak ağırlık açısından OnePlus Open ile tamamen aynı.

Ekran açısından, iç ekranın 7.6 inçlik ve 7:6 en boy oranına sahip olması bekleniyor. Bu, 21.6:18 olan Z Fold 5’ten daha kareye yakın olduğunu gösterir, ancak 1.0758:1 olan OnePlus Open kadar simetrik olmayacak. Ayrıca, Pixel Fold içindeki 6:5 ekranla karşılaştırılacak olması da ilginç olacak. Kapak ekranı iddiaya göre 22:9 en boy oranına sahip 6.3 inçlik bir ekrana sahip olacak. Z Fold 5’in 23.1:9 ve 6.2 inçlik ekranı alındığında, Z Fold 6’nın biraz daha kısa ve biraz daha geniş olacağını söyleyebiliriz.

Her iki ekranın da çözünürlüğünün arttırılacağı iddia edilse de, ne kadar artacağı net değil. Söylentilere göre, Galaxy Z Fold 6’nın Temmuz ayında piyasaya sürüleceği, muhtemelen Ağustos’taki Paris Olimpiyatları’ndan önce olabileceği iddia ediliyor.

HWM
HWMhttps://hardwaremania.com
Yoda is a revered former Jedi Master who spent the last years of his life on Dagobah. The nine-hundred-year-old Jedi master trained Jedi knights for eight centuries.
Benzer İçerikler

Yorum Yap

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz

Haberler

Son Yorumlar

- Advertisment -