20.3 C
İstanbul
23 Haziran 2024 Pazar
Ana SayfaYapay ZekaOpenAI Pazartesi günü ne bir arama motoru ne de GPT-5'i duyuracağım diyor

OpenAI Pazartesi günü ne bir arama motoru ne de GPT-5’i duyuracağım diyor

Raporlara rağmen OpenAI Pazartesi günü bir arama ürünü veya GPT-5 başlatmıyor.

Microsoft’tan büyük miktarda para alan OpenAI, Pazartesi günü bir web arama motorunu tanıtmayı planladığını CEO Sam Altman reddediyor.

Zamanlama (Google’ın yıllık geliştirici konferansı Google I/O’dan bir gün önce) özellikle dikkat çekici bir ürünün piyasaya sürülmesi anlamına gelse bile, bu konuda OpenAI’nin sözüne güvenmek zorundayız.

OpenAI yalnızca “bazı ChatGPT ve GPT-4 güncellemelerini tanıtma” sözü veriyor. OpenAI’nin ses kontrollü bir asistanın tanıtımını yapabileceğine inanılıyor. Altman’ın Pazartesi günü yapılan açıklamayla ilgili “İnsanların seveceğini düşündüğümüz bazı yeni şeyler üzerinde yoğun bir şekilde çalışıyoruz! Bana sihir gibi geliyor” dedi. Bu yorum biraz alay konusu oldu.

OpenAI’nin yayıncılarla ortaklık kurma konuşması göz önüne alındığında , AI şirketi, aramaya bitişik olacak olan chatbot yanıtlarında güncel haber içeriğini nasıl özetleyebileceğini göstermek istiyor olabilir.

HWM
HWMhttps://hardwaremania.com
Yoda is a revered former Jedi Master who spent the last years of his life on Dagobah. The nine-hundred-year-old Jedi master trained Jedi knights for eight centuries.
Benzer İçerikler

Yorum Yap

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz

Haberler

Son Yorumlar

- Advertisment -