14.3 C
İstanbul
21 Nisan 2024 Pazar
No menu items!
Ana SayfaHaberlerAMD Radeon PRO W7000 Serisi satışa çıktı

AMD Radeon PRO W7000 Serisi satışa çıktı

AMD Radeon PRO W7900 ve Radeon PRO W7800 grafik kartları satışa çıktı. AMD Radeon PRO W7000 Serisi grafik kartları, gelişmiş AMD yonga seti tasarımı üzerine inşa edilen dünyanın ilk profesyonel grafik kartları ve DisplayPort 2.1 desteğine sahip olan ilk kart olma özelliğine sahipler. 

{youtube}https://youtu.be/Lor_O8EPOG8{/youtube}

Profesyonellerin yüksek poligon sayısına sahip modelleri sorunsuz bir şekilde oluşturması ve bunlarla çalışması, inanılmaz görüntü doğruluğu ve renk hassasiyeti sunması ve iş akışlarında kesinti olmadan grafik ve bilgisayar tabanlı uygulamaları aynı anda çalıştırması için tasarlanan kartların temel özellikleri şu şekilde;

  • AMD RDNA 3 Mimarisi – Yeni AMD RDNA 3 işlem birimleri, önceki nesle göre işlem birimi başına daha fazla ışın izleme performansı sunmak için kaynakları işleme, yapay zeka ve ışın izleme arasında paylaştırır.

  • Özel Yapay Zeka Hızlandırma ve İkinci Nesil Işın İzleme – Yeni yapay zeka talimatları ve artırılmış yapay zeka verimi, önceki AMD RDNA 2 mimarisine göre 2 kattan fazla performans sağlarken, ikinci nesil ışın izleme teknolojisi önceki nesle göre önemli ölçüde daha yüksek performans sunar.

  • 48 GDDR6’ya Kadar Bellek – Profesyonellerin ve içerik oluşturucuların en büyük 3D modeller ve ortamlarla çalışmasına, en yeni dijital sinema kamerası formatlarını kullanarak karmaşık zaman çizelgelerini düzenlemesine ve katmanlamasına ve fotogerçekçi, ışın izlemeli görüntüleri benzersiz kalitede oluşturmasına olanak tanır.

  • DisplayPort 2.1 Destekli AMD Radiance Ekran Motoru – 68 milyardan fazla rengin yanı sıra en yüksek çözünürlükleri destekler ve rakip ürünlere kıyasla daha yüksek yenileme hızına sahip ekranlar için destek sunar. Ekran çıkışları, yeni nesil ekranları ve çoklu monitör yapılandırma seçeneklerini destekleyerek ultra etkileyici bir görsel ortam yaratır.

  • Önde Gelen Profesyonel Uygulamalar için Sertifikalı – AMD, AMD Radeon PRO grafik kartlarının 7/24 zorlu ortamlar için üretildiğinden ve olağanüstü standartları karşılayacak şekilde test edildiğinden, ideal performans ve kararlılık dengesini sunduğundan emin olmak için önde gelen profesyonel yazılım uygulama tedarikçileriyle çalışmaya devam ediyor.

Benzer İçerikler

Yorum Yap

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz

Haberler

Son Yorumlar

- Advertisment -