14.3 C
İstanbul
21 Nisan 2024 Pazar
No menu items!
Ana SayfaHaberlerAMD Ryzen PRO ile kurumsal ve kişisel ihtiyaçlar karşılanıyor

AMD Ryzen PRO ile kurumsal ve kişisel ihtiyaçlar karşılanıyor

Yakın bir süre içerisinde ASUS Zephyrus ROG G14’ün de içerisinde bulunduğu, oyun ve içerik üretimini yanınızda taşımanızı sağlayacak AMD Ryzen Mobile 4000 Serisi dizüstü bilgisayarlar satışa sunulacak. AMD de kurumsal bir dizüstü bilgisayarla tüketiciye yönelik bir dizüstü bilgisayarın farkını tüketiciler ile paylaşıyor.

Günümüzün çalışanları için profesyonel ve kişisel hayat arasındaki çizgiler giderek kayboluyor, ancak donanım anlamında hala iki ayrı kategori bulunuyor – içerik üretimi ve tüketimi / kurumsal sınıfta işletmelere hazır üretkenlik. Eğer uzun çalışma süreleriyle başa çıkabilecek sağlam bir sistem ararken, aynı zamanda da kişisel hayatınızın ihtiyaçlarını da karşılamak istiyorsanız, İşletmeler için AMD Ryzen çözümleri tüm bu yararları tek cihazda sunuyor.

İşletmenize özel ihtiyaçları da karşılayacak bir donanım arıyorsanız, gözden geçirebileceğiniz bazı özellikler şöyle:

  • Çoklu katmanlı güvenlik: Karmaşık sibersaldırılara karşı hassas verilerinizi korumak için baştan uca güvenlik teknolojileri:
    • AMD’nin Secure Processor özelliği, uzak cihazları güvenli kılar ve donanım açıklarına karşı riski azaltır
    • AMD Memory Guard gibi gerçek zamanlı bellek şifreleme çözümleri, bir cihaz çalınsa bile, şifreleme anahtarları, giriş bilgileri ve programlar gibi bellekte bulunan hassas verilerin okunmasını engellemeye yardımcı olur.
  • Kesintisiz yönetilebilirlik: Halihazırda bulunan altyapınızla uyumlu kolaylaştırılmış dağıtım, görüntüleme ve yönetim için uygun çözümleri seçin:
    • AMD PRO yönetilebilirlik sayesinde IT profesyonelleri, ağda bulunan cihazları kolayca ve güvenli bir şekilde güncelleyebilir ve tamir edebilirler
  • İşletmelere hazır: Kalite ve güvenilirliğin yanında uzun platform ömrü için özenle tasarlanmış çözümler

Tam bellek şifrelemeyi standart bir özellik olarak sunan işlemci ailesi olarak AMD Ryzen PRO işlemciler, kullanıcıların profesyonel ve özel hayatlarını dengelemelerine yardımcı olacak performansı birlikte sunuyor.

Benzer İçerikler

Yorum Yap

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz

Haberler

Son Yorumlar

- Advertisment -