16.5 C
İstanbul
21 Nisan 2024 Pazar
No menu items!
Ana SayfaHaberlerAMD Software: Adrenalin Edition 23.5.2 yayınlandı

AMD Software: Adrenalin Edition 23.5.2 yayınlandı

Blog1.png

AMD bugün Adrenalin Edition 23.5.2 sürücü paketini yayınladı. Sabah saatlerinde Türkiye’de oynamaya açılan Diablo IV için ilk gün desteğinin yanı sıra oyundaki performans ve kararlılık iyileştirmeleri de bu sürücü güncellemesi ile birlikte oyunculara sunuldu.  

Ayrıca yayınlanan son sürücü güncellemesi metin açıklamalarına dayalı olarak saniyeler içerisinde canlı ve ayrıntılı görüntüler oluşturan ve son teknolojileri içerisinde barındıran açık kaynaklı makine öğrenimi Stable Diffusion’da daha yüksek performans sunuyor.

Yeni sürücü güncellemesi ile AMD Radeon RX 7900 XTX grafik kartı, DirectML ve Stable Diffusion 1.5‘un Microsoft Olive tarafından optimize edilmiş sürümünü kullanarak, önceki sürücüye (23.5.1) kıyasla ortalama 2 kat daha yüksek performans sunuyor. 

Radeon RX 7000 Serisi grafik kartları, yapay zeka iş yükleri için optimize edilmiş yapay zeka hızlandırıcılarına sahip birleşik RDNA 3 işlem birimlerine ve 24 GB’a kadar GDDR6 belleğe sahip olup kullanıcıların büyük yapay zeka modelleriyle çalışmasına olanak sağlıyor.

AMD Yazılımı: Adrenalin Edition 23.5.2 sürücüsünü buraya tıklayarak indirebilirsiniz.

Benzer İçerikler

Yorum Yap

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz

Haberler

Son Yorumlar

- Advertisment -