19.2 C
İstanbul
25 Nisan 2024 Perşembe
No menu items!
Ana SayfaHaberlerBenQ'dan 2.1 kanallı sese sahip dünyanın ilk taşınabilir projektörü

BenQ’dan 2.1 kanallı sese sahip dünyanın ilk taşınabilir projektörü

BenQ, her yerde gerçek sinema deneyimi için ekstra bas, net ayrıntılar, derin ses efektleri, otantik renkler ve canlı kontrast sunan 2.1 kanallı Bluetooth ses özelliğine sahip ilk akıllı taşınabilir projektörler olan GV30’u duyurdu.

GV30, ayrı yüksek/orta aralık sürücüleri ve rezonans bas için özel woofer ile 2.1 kanallı ses sistemlerini destekleyerek film ve video görüntülemeye gerçek sinematik ses dokusunu getiriyor. BenQ’nun treVolo ses ekibi tarafından ayarlanan sistemler, sinematik ses özelliklerini dengelemek ve derinliği, netliği, tanımı, varlığı ve stereo alan görüntülemeyi geliştirmek için akustik ve psikoakustik bilimleri kullanıyor. Çok yönlü Sinema, Oyun, Spor ve Müzik Modları ile GV30, aktif yaşam tarzlarına zengin müzikler sağlamak için pille çalışan taşınabilir Bluetooth hoparlörler olarak da sorunsuz bir şekilde çalışıyor.

Bluetooth’a ek olarak tamamen kablosuz olan GV30, Google Play‘e ve canlı akış uygulamalarına, filmlere, şovlara, sporlara, oyunlara ve sosyal medyaya anında erişim için yerleşik Android TV’ye sahiptir. Dizüstü bilgisayarlar, iOS ve Android cihazlardan kablosuz olarak bağlanılabiliyor.


 
CinematicColor tarafından desteklenen ve Rec.709 renk gamı tarafından canlı bir şekilde sunulan 300 ANSI lümen parlaklık ve 720p HD netliğe sahip yeni GV30, görüntülerin gerçek renklerini vererek resim hassasiyetindeki titiz ayarı ile BenQ yeniliklerini sunuyor. Sinema Modu ve Gündüz Modu gibi özel olarak tasarlanmış modlar, ortam aydınlatması altında bile farklı ortamlarda canlı kontrast ve hassas yüksek çözünürlüklü ayrıntılara olanak veriyor.

Sinema tutkunları için özel olarak tasarlanmış GV30’un işlevsel olarak zarif tasarımı, çok yönlü yerleştirme için 135°’lik geniş bir projeksiyon açısı aralığı sağlayarak, küratörlüğünde içeriği görüntülemek ve sosyal medya trendlerini benzersiz bir şekilde kişiselleştirilmiş bir şekilde paylaşmak için yeni fırsatlar yaratıyor. GV30, 30.000,00 saatlik uzun metrajlı filmlerin, 30.000 saatlik LED ışık kaynaklarının ve akıllı cihazlara, dizüstü bilgisayarlara, oyun konsollarına, Blu-ray oynatıcılara ve USB ortamlarına evrensel bağlantının keyfini çıkarmak için cömert pil ömrü sunuyor.

Benzer İçerikler

Yorum Yap

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz

Haberler

Son Yorumlar

- Advertisment -