16.5 C
İstanbul
21 Nisan 2024 Pazar
No menu items!
Ana SayfaHaberlerFinal Fantasy VII Remake'in ücretsiz demosu yakında PS4'e gelebilir

Final Fantasy VII Remake’in ücretsiz demosu yakında PS4’e gelebilir

Final Fantasy hayranlarının serinin en beğenilen oyunlarında başı çeken Final Fantasy VII’nin yeniden yapımı bildiğiniz üzere bir süre Playstation 4 özel oyunu olarak 2020’nin başlarında raflardaki yerini alacak. Son gelen haberlerde ise oyunun çıkışı öncesinde Final Fantasy VII Remake‘in ücretsiz demosunun yakında PS4’e geleceği yer alıyor.

 {youtube}https://youtu.be/eHdaWMP7D2s{/youtube}

Final Fantasy VII Remake unutulmaz karakterleri, hayretlere düşüren hikâyesi ve efsanevi savaşlarıyla akıllara kazınan orijinal oyunun bir tekrar yapımı. Projesinin bu ilk, bağımsız oyununun hikâyesi, ekibin Midgar’dan kaçışını konu alıyor ve orijinal FINAL FANTASY VII’de Midgar’da yaşanan olayları daha derinlemesine işliyor. 

Dünya, gezegenin yaşam gücünü mako enerjisi halinde kontrolü altında tutan bir şirket olan Shinra Electric Power Company’nin hâkimiyetinde. Midgar kentinde, Shinra’nın elit SOLDIER biriminin eski üyesi ve artık bir paralı asker olan Cloud Strife, kendisini bekleyen inanılmaz sonuçtan bihaber, Avalanche isimli direniş grubuna destek oluyor.

 

Benzer İçerikler

Yorum Yap

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz

Haberler

Son Yorumlar

- Advertisment -