31.4 C
İstanbul
21 Temmuz 2024 Pazar
Ana SayfaHaberlerGoogle'ın Pixel Watch 3: UWB Desteği, Daha Parlak Ekran, 420mAh'a Kadar Pil...

Google’ın Pixel Watch 3: UWB Desteği, Daha Parlak Ekran, 420mAh’a Kadar Pil ve Daha Fazlası

Google, 13 Ağustos’ta Pixel 9 serisinin yanında Pixel Watch 3’ü de tanıtmasını beklediğimiz küresel bir lansman etkinliği düzenliyor. Lansman tarihine yaklaşırken, Google’ın yaklaşan giyilebilir cihazı hakkında yeni ayrıntılar çevrimiçi olarak ortaya çıktı. Bazı özelliklerin Pixel Watch 2’den değişmediği söylenirken , sızıntılara göre önemli yükseltmeler olacak. Pixel Watch 3’ün 41 mm ve 45 mm boyutlarında mevcut olduğu ve özel bir yardımcı işlemciyle eşleştirilmiş Snapdragon W5 platformunda çalışabileceği söyleniyor. 2.000 nit ekrana sahip olması bekleniyor.

Google’ın içinden bir kaynağa atıfta bulunan bir Android Authority raporu, Pixel Watch 3’ün özelliklerini sızdırdı. Yaklaşan giyilebilir cihaz, hücresel ve Wi-Fi varyantlarıyla birlikte 41 mm ve 45 mm boyutlarında gelebilir. Daha büyük model Pixel Watch 3 XL olarak bilinebilir. Geçtiğimiz yılki Pixel Watch 2 gibi, yeni model de özel bir yardımcı işlemciye sahip Qualcomm Snapdragon W5 SoC’de çalışabilir.

Pixel Watch 3’ün ultra geniş bant (UWB) çipiyle donatılmış olduğu söyleniyor. Bu, navigasyonu destekleyecek ve Google’ın Cihazımı Bul sistemiyle doğru konum algılamayı mümkün kılacaktır. Pixel Watch 2 daha önce bu özellikten yoksundu.

Google’ın Pixel Watch 3’ünün daha küçük çerçevelere sahip daha parlak 2.000 nit ekrana sahip olacağı bildiriliyor. Bu, Pixel Watch 2’nin 1.000 nit’ine göre önemli bir yükseltme olacaktır. Her iki varyantın da selefindeki 5,5 mm’ye kıyasla 4,5 mm çerçevelere sahip olduğu söyleniyor. Daha küçük varyant 408×408 piksel çözünürlük sunabilirken, 45 mm modelin ekranı 456×456 piksel çözünürlüğe sahip olabilir.

İddiaya göre 45 mm’lik Pixel Watch 3’ün geçen yılki modeldeki 306 mAh’den 420 mAh’lik bir bataryası olacak. 41 mm’lik modelin 310 mAh’lik bir bataryası olacağı söyleniyor.

Son olarak, Pixel Watch 3’ün 41 mm modelinin gül kuvars, obsidiyen, ela ve porselen bant seçenekleriyle siyah, altın ve gümüş renk seçenekleriyle geleceği söyleniyor. 45 mm varyantı ela, obsidiyen ve porselen renkli bantlarla siyah, ela ve gümüş kasa renklerinde mevcut olabilir.

HWM
HWMhttps://hardwaremania.com
Yoda is a revered former Jedi Master who spent the last years of his life on Dagobah. The nine-hundred-year-old Jedi master trained Jedi knights for eight centuries.
Benzer İçerikler

Yorum Yap

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz

Haberler

Son Yorumlar

- Advertisment -