14.4 C
İstanbul
25 Nisan 2024 Perşembe
No menu items!
Ana SayfaHaberlerPokémon’dan yeni bir çizgi dizi geliyor

Pokémon’dan yeni bir çizgi dizi geliyor

The Pokémon Company International’dan Pokémon severlere yeni bir çizgi dizi geliyor. Popüler Pokémon Legends: Arceus video oyunundan esinlenen “Pokémon: Arceus Günlükleri” Sinnoh bölgesinde heyecan verici bir maceraya atılan Ash, Pikachu ve arkadaşlarını takip ediyor. Bu heyecan verici dizi ilk kez Pokémon Dünya Şampiyonasında gösterilecek ve Eylül 2022 itibariyle Netflix ekranlarında yerini alacak.

Pokémon’un yeni özel çizgi dizisi olan “Pokémon: Arceus Günlükleri”nin İngilizce versiyonu 19 Ağustos 2022 tarihinde Londra’daki 2022 Pokémon Dünya Şampiyonasında gerçekleştirilecek özel bir etkinlikte gösterime giriyor. Bu etkinliğin ardından tüm dünyadaki Pokémon hayranları (Asya kıtası dışında) “Pokémon: Arceus Günlükleri”ni 23 Eylül 2022’den itibaren sadece Netflix’te izleyebilme fırsatını yakalıyor.

 {youtube}https://youtu.be/rHimPkAq5V8{/youtube}

Ash, Pikachu ve arkadaşlarının maceralarına ortak olun

Sinnoh bölgesine yaptıkları seyahat sonucunda Ash, Pikachu ve arkadaşları; kendilerine yaklaşmakta olan bir tehdide karşı kuvvetli Pokémon’larla güçlerini birleştirince bu durum riskli bir maceraya dönüşüyor. Ash, Goh ve Dawn Mitolojik Pokémon Arceus’tan gizemli bir mesaj alınca Brock’la buluşarak Coronet Dağı’na durumu araştırmaya gidiyor. Oraya vardıklarında karşılarında, ortalığı kasıp kavuran Heatran’in yanı sıra, boyutlar arasında bir geçit açarak kayıp liderlerini bulmaya azmetmiş Galaktik Takımın komutanlarını buluyorlar. Kahramanlarımız bir Efsanevi Pokémon üçlüsü ile Sinnoh Şampiyonu Cynthia’dan destek alıyor fakat Sinnoh’yu yok olmaktan kurtarmak için çok daha fazla yardıma ihtiyaçları olacak.

Benzer İçerikler

Yorum Yap

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz

Haberler

Son Yorumlar

- Advertisment -