15.5 C
İstanbul
25 Nisan 2024 Perşembe
No menu items!
Ana SayfaHaberlerRemnant: From the Ashes bir milyondan fazla satış yaptı

Remnant: From the Ashes bir milyondan fazla satış yaptı

Perfect World Entertainment ve Gunfire Games bu yılın gizli hiti Remnant: From the Ashes oyununun bir milyondan fazla satış yaptığını duyurdu.

Bunu kutlamak için yeni bir oyun-içi içerik ve oyuncuların tecrübesini de arttıracak ödüller 31 Ekim Perşembe günü yayınlanacak. Bunlar arasında oyuncular tarafından en çok talep edilen Hardcore Mod da olacak. Bu yeni mod ile oyuncuların sadece bir canla oyunu tamamlamaları gerekecek. Ek olarak, Remnant: From the Ashes takımı 2020 yılı boyunca heyecan verici daha fazla İndirilebilir İçeriğin yayınlanacağını da belirtti.

 {youtube}https://youtu.be/w7t3LhFjRN4{/youtube}

Perfect World Entertainment’ın COO’su Yoon Im, “Remnant: From the Ashes’ın bu önemli dönüm noktasına ulaşmasında yardımcı olan tüm oyun severlere çok teşekkür ederiz.” dedi ve ekledi: “Gunfire Games gerçekten çok özel bir oyun yaptı. Bunun oyun severler arasında yankı uyandırdığını görmek çok güzel. Takımın, oyunu yeni ve zorlayıcı kılacak müthiş planları var. Bu yolculuğa onlarla ve tüm oyun severlerle devam etmeyi dört gözle bekliyoruz.”

Gunfire Games’in kurucusu ve başkanı David Adams da şunları söyledi: “Remnant: From the Ashes‘a gelen tepkiler, ezici ve mahcup bir şekilde olumluydu. Remnant’ın evrenini genişleteceğimiz ve oyuncuların, 2020 yılı için hazırlanan yeni oyun içeriklerini seveceklerini tahmin edebildiğimiz için çok heyecanlıyız. Oyuncular neredeyse her gün bizden daha zorlu mücadeleler istiyorlardı. Bu yüzden Hardcore Modu açıkladığımız için çok mutluyuz. Bakalım, Root’a egemen olacak ve oradan bir canla çıkabilecek yeteneğe kimler sahip?!”

Ekim Ayı Güncellemesi Hakkında

Hardcore Mod, ölümün gerçek son olduğu, yeni bir oyun modudur. Oyuncular yeni bir Hardcore karakter yaratacaklar ve her şeylerini kalıcı olarak kaybedecekleri ilk ölümlerine kadar oynayacaklar. Eşit bir oyun alanı sağlamak için Hardcore karakterler sadece diğer Hardcore karakterler ile çevrimiçi oynayabilecekler ve rastgele eşleşmeyecekler. Oyuncular arkadaşlarını veya diğer Hayatta Kalanları manüel olarak oyuna davet edecekler. Ayrıca, en tehlikeli mücadeleler ile müthiş ödüller de gelecek. Örneğin, Hardcore Mod ile bir Dünya Reisini mağlup ederek güçlü efektlere sahip yeni yüzükler alınabilecek ve bu eşyalar alındıktan sonra, oyuncunun hesabındaki tüm karakterler için kullanılabilecek (eski ve yeni, Standard ve Hardcore). Yani, Hardcore moddaki karakterler de dahil tüm gelecek karakterler yolculuklarına büyük bir potansiyel ile başlayacaklar.

Benzer İçerikler

Yorum Yap

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz

Haberler

Son Yorumlar

- Advertisment -