14.7 C
İstanbul
21 Mayıs 2024 Salı
Ana SayfaHaberlerSony, PlayStation Plus için yeni servislerini duyurdu

Sony, PlayStation Plus için yeni servislerini duyurdu

Sony‘nin uzun süredir konuşulan ve beklenen yeni PS Plus servislerinin ayrıntıları belli oldu. Sony, Blog üzerinden yapılan duyuruyla yeni servislerin içeriği ve fiyatları konusunda bilgileri paylaştı. Buna göre üyelere Essential, Extra, Premium ve Deluxe kategorilerinde farklı paket seçenekleri sunulacak.

  • PlayStation Plus Essential — PS Plus üyeliğiyle aynı servis özelliklerini sağlayacak giriş paketi olacak. Çok oyunculu erişim, aylık iki indirilebilir oyun, indirimler ve oyun kayıtları için bulut depolama içerecek. Avrupa’da geçerli olacak fiyatlar şöyle:  aylık €8.99 / üç aylık €24.99 / yıllık €59.99
  • PlayStation Plus Extra — Essential paketine ek olarak indirilebilir 400 adet PS4/PS5 oyunu içerecek. Aylık €13.99 / üç aylık €39.99 / yıllık €99.99 fiyat belirlenmiş.
  • PlayStation Plus Premium — Extra içeriğine ek olarak PlayStation, PS2 ve PSP oyunlarını içeren ekstra 340 oyun kütüphanesinde yer alacak. Zaman sınırlı oyunlar da pakete dahil olacak. Bu paketin diğerlerinden ayrılan en büyük özelliği ise PlayStation Now’ın mevcut olduğu pazarlarda Ekstra ve Premium paketlerinde sağlanan orijinal PlayStation, PS2, PSP ve PS4 oyunları için bulut akışı erişimi sunacak olması geliyor. Fiyat konusunda ise aylık €16.99 / üç aylık €49.99 / yıllık €119.99 belirlenmiş.
  • PlayStation Plus Deluxe — Bu paket sadece bulut servisinin mevcut olmadığı ülkelerde geçerli olacak.  Essential ve Extra paketlerde sunulan tüm avantajlara sahip olacak. PlayStation Plus Deluxe, Premium’a kıyasla daha düşük bir fiyatta sunulacak ve pazara göre yerel bir fiyatlandırma izlenecek.

Şu aşamada ülkemizde paketlerin hangi fiyatla satılacağı henüz belli değil. Playstation Türkiye‘nin bununla ilgili bir açıklama yapması bekleniyor. Son olarak lansmanda Sony’nin içerik olarak Death Stranding, God of War, Marvel’s Spider-Man, Marvel’s Spider-Man: Miles Morales, Mortal Kombat 11 ve Returnal gibi oyunları dahil etmeyi planladığı da gelen haberler arasında bulunuyor.

HWM
HWMhttps://hardwaremania.com
Yoda is a revered former Jedi Master who spent the last years of his life on Dagobah. The nine-hundred-year-old Jedi master trained Jedi knights for eight centuries.
Benzer İçerikler

Yorum Yap

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz

Haberler

Son Yorumlar

- Advertisment -