14.3 C
İstanbul
22 Nisan 2024 Pazartesi
No menu items!
Ana SayfaHaberlerThermaltake ve Studio F. A. Porsche'den gerçek deri oyuncu koltuğu

Thermaltake ve Studio F. A. Porsche’den gerçek deri oyuncu koltuğu

Thermaltake fonksiyonel tasarım ve oyun çevre birimi teknolojilerini birleştiren Studio F. A. Porsche ile yeni bir işbirliğine başladıklarını duyurdu. Thermaltake ve Studio F. A. Porsche, geleneksel oyun koltuğunu estetik tasarım, kalite ve mühendislik açısından bir sonraki seviyeye taşıdıklarını söyleyerek yeni oyuncu koltukları ARGENT E700‘ü tanıttı.

Thermaltake ve Studio F. A. Porsche yalnızca oyuncular için tasarlanmayan birinci sınıf bir oyun koltuğu ürettiklerini dile getiriyor. Yeni ARGENT E700, gerçek deri oyuncu koltuğu olarak aynı zamanda profesyoneller için de bir alternatif sunuyor. Bu model altı özel renkte kullanıcıların beğenisine sunulacak.

ARGENT E700‘ün yan entegre alüminyum alaşımlı tutamakları eğilme ve yükseltme için özel olarak tasarlanmış. Sol taraftaki tutamak, koltuk arkalığını 126°‘ye kadar ayarlayabiliyor ve sağ taraftaki kol, koltuk yüksekliğini 16,1 – 20,8″ (41 – 53 cm) arasında değiştirebiliyor. Oturan kısım ise yerleşik bir tel kontrol mekanizmasına sahip ve birinci sınıf işlevsellik ile düzgün bir genel görünümü hedefliyor. Buna ek olarak E700, yükseklik ayarlamaları için sınıf-4 gazlı yay sistemi, birinci sınıf alüminyum alaşımlı taban, stabilite ve güvenlik sağlamak için de PU kaplı büyük 3-inç tekerlekler ile geliyor.

 {youtube}https://youtu.be/oCkSkSBO42A{/youtube}

Models

Benzer İçerikler

Yorum Yap

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz

Haberler

Son Yorumlar

- Advertisment -