21.4 C
İstanbul
23 Haziran 2024 Pazar
Ana SayfaOyunDelta Force: Hawk Ops'a Black Hawk Down görevleri geliyor

Delta Force: Hawk Ops’a Black Hawk Down görevleri geliyor

TiMi Studio Group ve Level Infinite, Unreal Engine 5 ile geliştirilen yeni nesil oyunları Delta Force: Hawk Ops’un Black Hawk Down kampanyası için yeni bir teaser fragman paylaştı. Bu fragman ile oyunun görsel kalitesinin nasıl olacağına kısa bir bakış atıyoruz.

Delta Force: Hawk Ops’da üç oyun modu yer alacak. Bu modlar Hazard Operations, Havoc Warfare ve Black Hawk Down olacak. İlk modda oyuncular imkansız görevleri tamamlamak için 3 kişilik bir ekip oluşturabilecekler. Havoc Warfare’de ise kontrol edilebilecek araçlar ile karada, denizde ve havada devasa ölçekli savaşlarda mücadele edeceğiz. Bunu bir nevi “Battlefield” modu olarak da görebiliriz. Son olarak Black Hawk Down, klasik filminden hatırlayacağımız gibi bu modda sinematik bir deneyim oyuncuları bekliyor olacak.

Bahadır Yaramış
Bahadır Yaramışhttp://hardwaremania.com
Teknoloji dünyasına her zaman ilgi duyan biriyim. Oyunlarla tanışmam çocukluğumla başladı ve bu aşkım hiç azalmadı. Teknolojiyi yakından takip etmek benim için bir tutku ve problem çözme becerilerimi sık sık oyunlar ve teknoloji projeleri üzerinde kullanıyorum.
Benzer İçerikler

Yorum Yap

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz

Haberler

Son Yorumlar

- Advertisment -