14.7 C
İstanbul
21 Mayıs 2024 Salı
Ana SayfaMobilHeineken "The Boring Phone"

Heineken “The Boring Phone”

Şüphesiz ki bu bir pazarlama taktiği olsa da, Boring Phone’un lansmanı aynı zamanda aşırı ekran başında kalma süresinin ve sosyal medyanın etkilerine daha fazla ilgi gösterilmesi nedeniyle gerçekleşti. Araştırmalar günümüzde insanları ortalama telefonlarını günde 144 kez kontrol ettiğini ve %60’ının geceleri telefonlarıyla uyuduğunu söylüyor.

Buna bir tepki olarak Heineken’de bunu bir pazarlama taktiği olarak kullanmaya karar vermiş. Moda markası Bodega ve cihaz üreticisi HMD ile iş birliği yaparak, tıpkı eski günlerdeki gibi öncelikli olarak arama yapmak ve kısa mesaj göndermek için tasarlanmış şeffaf kapaklı telefon Boring Phone‘u piyasaya sürüyor.

Heineken’in basın bültenine göre telefonun tam olarak ne yapıp ne yapamayacağı belli değil. Telefon, 18 Nisan’da Milano Tasarım Haftası’nda tanıtılacak ve modern akıllı telefonları “sıkıcı” hale getiren bir uygulamanın da Haziran ayında piyasaya sürülmesi planlanıyor.

HWM
HWMhttps://hardwaremania.com
Yoda is a revered former Jedi Master who spent the last years of his life on Dagobah. The nine-hundred-year-old Jedi master trained Jedi knights for eight centuries.
Benzer İçerikler

Yorum Yap

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz

Haberler

Son Yorumlar

- Advertisment -