14.7 C
İstanbul
21 Mayıs 2024 Salı
Ana SayfaKonsolTurtle Beach'den oyunculara özel Premium oyun kolu: Stealth Ultra!

Turtle Beach’den oyunculara özel Premium oyun kolu: Stealth Ultra!

Oyuncu kulaklığı ve aksesuar üreticisi Turtle Beach, Xbox ve PC için piyasada olacak üst düzey kablosuz kumandası olan Stealth Ultra’yı duyurdu. Turtle Beach’in kablosuz oyun kumandası en iyisini isteyen Xbox ve PC oyuncuları için hassas bir şekilde tasarlanmış bileşenler ve özelleştirme seçenekleriyle ultra üstün bir performans vaat ediyor.

Stealth Ultra, Xbox konsolları ve Windows PC’lere özel düşük gecikmeli kablosuz bağlantısına ek olarak desteklenen Akıllı TV’ler ile Android mobil cihazlara Bluetooth üzerinden de bağlanabiliyor. Dokunsal mikro anahtarları diğer kontrol cihazlarında bulunan standart düğmelerden beş kata kadar daha uzun süre dayanacak şekilde tasarlanmış. AntiDrift kontrol çubukları hassas kontrol için kaymayı ortadan kaldırıyor ve ayarlanabilir kısa ve uzun çekmeli tetikler sayesinde de oynanan oyuna uygun tepkiyi sağlıyor.

Kolun bir diğer ilgi çekici özelliği ise üzerinde yer alan 1.5 inçlik ekranı oluyor. Eğer Stealth’i telefonunuzla eşleştirirseniz, tüm sosyal medya bildirimlerinizi küçük kumanda ekranında görmeniz mümkün. Yine kullanıcıların oyun kumandasının düğme profillerini ve ışık efektlerini seçme gibi bazı işlevlerini kontrol etmesine de olanak tanıyor.

Turtle Beach, Stealth Ultra’yı Xbox Elite Series 2 (180 $) ve DualSense Edge (200 $) kontrolcüleriyle aynı kategoriye koyarak 200 $ fiyat etiketi belirlemiş.

Bahadır Yaramış
Bahadır Yaramışhttp://hardwaremania.com
Teknoloji dünyasına her zaman ilgi duyan biriyim. Oyunlarla tanışmam çocukluğumla başladı ve bu aşkım hiç azalmadı. Teknolojiyi yakından takip etmek benim için bir tutku ve problem çözme becerilerimi sık sık oyunlar ve teknoloji projeleri üzerinde kullanıyorum.
Benzer İçerikler

Yorum Yap

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz

Haberler

Son Yorumlar

- Advertisment -