14.7 C
İstanbul
21 Mayıs 2024 Salı
Ana SayfaOyunFallout Games Yükseliyor; Prime Video'daki Dizisi Bir Günde 5 Milyona Yakın Oyuncu...

Fallout Games Yükseliyor; Prime Video’daki Dizisi Bir Günde 5 Milyona Yakın Oyuncu Kazandırdı.

Fallout 'un TV dizisi 10 Nisan'da Amazon Prime Video'da yayınlanmaya başladı.

Fallout oyunları , Fallout TV dizisinin bu ayın başlarında Amazon Prime Video’da yayınlanmasından bu yana yeniden ilgi görmeye başladı. Dizinin beğeni toplaması ve Fallout dünyasına yeni izleyiciler çekmesi gibi, yeni ve geri dönen oyuncular da Bethesda’nın oyunlarına akın ediyor. Stüdyo, Fallout oyunlarının tek bir günde neredeyse beş milyon oyuncuya ulaştığını doğruladı; buna yalnızca Fallout 76’da bir milyonu da dahil.

Resmi Fallout X hesabı, dönüm noktasını Çarşamba günü erken saatlerde yayınlayarak Fallout 76’yı bir günde deneyen bir milyon oyuncuya teşekkür etti. Gönderide “Bizimle #Fallout76’da tek bir günde maceraya atılan bir milyondan fazla kişiye teşekkür ederiz…” yazıyordu. Ayrıca Bethesda, bir takip gönderisinde tüm Fallout oyunlarında tek bir günde beş milyona yakın oyuncunun kaydolduğunu söyledi.

Fallout 76 ayrıca yakın zamanda Steam’de tüm zamanların en yüksek eş zamanlı oyuncu rekorunu da kırdı. Fallout TV dizisinin başarısıyla birlikte oyuncular, kıyamet sonrası çorak araziyi ilk elden deneyimlemek için oyuna akın etti. SteamDB’ye oyun bu hafta önceki tüm zamanların zirvesini geçerek 73.368 eş zamanlı oyuncuyla yeni bir zirveye ulaştı.

Fallout 4 daha da iyi gidiyor. 2015 RPG şu anda Valve hizmetinde en çok oynanan dokuzuncu oyun ve Grand Theft Auto 5, Destiny 2 ve Baldur’s Gate 3 gibi popüler oyunları geride bırakmakmış durumda.

HWM
HWMhttps://hardwaremania.com
Yoda is a revered former Jedi Master who spent the last years of his life on Dagobah. The nine-hundred-year-old Jedi master trained Jedi knights for eight centuries.
Benzer İçerikler

1 Yorum

Yorum Yap

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz

Haberler

Son Yorumlar

- Advertisment -