21.4 C
İstanbul
23 Haziran 2024 Pazar
Ana SayfaKonsolStar Wars Outlaws harika gözüküyor

Star Wars Outlaws harika gözüküyor

Ubisoft şimdiye kadarki en büyük açık dünya Star Wars oyunu olacak Star Wars Outlaws için 10 dakikalık yeni bir oynanış videosu paylaştı. Star Wars Outlaws, The Empire Strikes Back ve Return of the Jedi olayları arasında geçecek. Oyuncular galaksideki hem ikonik hem de yeni gezegenleri keşfedebilecekler. Kay Vess rolünü üstleneceğimiz oyunda sevimli dostumuz Nix ile birlikte galaksinin en çok arananlarından olurken bir yandan da galaksinin suç örgütleriyle savaşacak ve yeni maceralara atılacağız.

Star Wars Outlaws ayrıca görsel bir şölen sunacak ve NVIDIA’nın DLSS 3.5 ve Ray Reconstruction teknolojilerine tam destek verecek.

Tüm GeForce RTX GPU’lar tarafından desteklenen DLSS Ray Reconstruction, yapay zeka sayesinde ışın izlemeli yansımalar ve aydınlatmanın görüntü kalitesini iyileştiriyor. Bu teknoloji, 30 Ağustos’ta çıkacak olan Star Wars Outlaws’ta da kullanılacak. Oyun, ışın izlemeli yansımalar, ışın izlemeli gölgeler, NVIDIA RTX Doğrudan Aydınlatma (RTXDI) ve ışın izlemeli global aydınlatma dahil olmak üzere çeşitli RT efektlerini içerecek. Bu da GeForce RTX donanımına sahip Star Wars hayranları için oyunu oynarken ayrı bir zevk olacak.

Star Wars Outlaws ayrıca GeForce RTX 40 serisi için kare iyileştirme teknolojisi DLSS 3.5 ve NVIDIA Reflex’e de detek verecek. Ayrıca GeForce NOW Ultimate aboneleri DLSS 3.5 dahil tüm üst düzey RT görsel özelliklere erişebilecek ve GeForce NOW ile oyuna erişebilecek.

Bahadır Yaramış
Bahadır Yaramışhttp://hardwaremania.com
Teknoloji dünyasına her zaman ilgi duyan biriyim. Oyunlarla tanışmam çocukluğumla başladı ve bu aşkım hiç azalmadı. Teknolojiyi yakından takip etmek benim için bir tutku ve problem çözme becerilerimi sık sık oyunlar ve teknoloji projeleri üzerinde kullanıyorum.
Benzer İçerikler

Yorum Yap

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz

Haberler

Son Yorumlar

- Advertisment -